sponsera  sponserb  sponserc ufi-member-banian                                                                                                                                                                                                                                  English

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

چهارمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات ایران!

این نمایشگاه که با حضور و مشارکت شرکت‌های مختلف ساختمانی، انبوه سازان، تعاونی های مسکن، مشاوران مسکن و طراحان و مهندسان برگزار می‌شود، در دو دور برگزاری خود سعی کرده است تا جدیدترین طرح‌ها و برنامه‌های ساختمانی در زمینه های انبوه سازی، سبک سازی و مقاوم سازی، بازسازی بافت‌های فرسوده و نوین ترین سیستم‌های ساخت و ساز را ارائه و در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهد. این اطلاعات محمل خوبی برای ارشاد، مشاوره و راهنمایی مردم است. این یک گام مثبت در جهت فرهنگسازی و ارائه الگوی مطلوب زندگی ایرانی است.

وظیفه ما این است که با آسیب شناسی دو دوره گذشته، اینبار بهترین و مناسب ترین فرصت ها را بوجود آوریم.ما خواهیم توانست با ارائه و معرفی بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه زمین، مسکن و ساخت و ساز، شرایطی برای عرضه‌ مطلوب املاک با امکان ارزیابی و مقایسه‌ بهتر را بوجود آوریم و در جهت ثبات بازار و رشد مطلوب آن که به نفع همگان است گام برداریم.

این نمایشگاه علی رغم ایجاد رونق و ثبات خواهد توانست ه نشاط صنفی و اجتماعی نیز بیانجامد . نشاطی که منشعب از اعتمادسازی در این مکان است. همه می توانند با لایه های زیرین سیاست گذاری ها و همچنین خدمات موجود در این عرصه از نزدیک آشنا شده و در نحوه اصلاح و تعدیل سیاستها و انتخاب امکانات و تجهیزات دخیل باشند. ما تخصص های خود را در معرض قضاوت عمومی می گذاریم و همین امر منجر به شفاف سازی و اعتمادسازی عمومی می شود.

نه تنها مردم که تصمیم سازان و مجریان و ناظران در سه قوه کشور خواهند توانست در این نمایشگاه به اطلاعات کافی و آخرین دستاوردها، روش ها و طرح های جدید ساخت و ساز، سبک سازی و مقاوم سازی ، بازسازی بافت های فرسوده ، محیط های ایده پردازی و مشاوره و بازاریابی و برندسازی ساخت و ساز دست پیدا کنند.

کار ما این است که فضا و مکان مناسب را بوجود آوریم تا کلیه دست اندرکاران املاک کشور آنچه در چنته دارند را بروز داده و روش های فروش و یا تامین تجهیزات لازم برای عرضه واحدهای مسکونی را با استانداردهای مناسب جهانی ارائه کنند. ما برندهای مناسب را در نزد افکار عمومی اشاعه می دهیم و آنان از نزدیک خواهند توانست بدون واسطه ما را محک بزنند. ما می خواهیم از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم. ما در حوزه تخصصی خود مسئولیم و برای همین هم تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه شکوهمندتر نمایشگاه بکار می گیریم.

واقعیت این است که در نمایشگاه املاک ایران، مهندسان، سازندگان، طراحان ، مشاوران ساختمانی ، مشاوران املاک و تعاونی های ساختمانی اقدام به فرهنگسازی مناسب و مطابق با اهداف بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برنامه توسعه در نظام مقدس جمهوری اسلامی می کنند و این موضوع را باید به فال نیک گرفت. ما نقش پیشقراولان توسعه و آبادانی را داریم و نمایشگاه فرصت مناسبی برای اثبات این مدعاست.

برگزاری نشست‌های مختلف علمی تخصصی درباره مسائل مختلف از جمله سبک سازی و مقاوم سازی، سیستم های سرمایشی و گرمایشی و نماسازی، برندسازی، مدیریت بازاریابی و فروش و برخی دیگر از برنامه های این نمایشگاه خواهد بو د.

ما از حداقل زمان، حداکثر استفاده را خواهیم برد، اگر همه دست به دست هم دهیم و با انجام یک حرکت مشارکتی، نمایشگاه امسال را به انجام برسانیم.نمایشگاهی شفاف، رقابتی و مردمی!

حسام عقبایی

نام نمایشگاه

چهارمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات

تاریخ

8 الی 11 اسفند ماه 1395

مکان

محل دائمی نمایشگاههای بین المللی در تهران

برگزارکننده

اتحادیه صنف مشاوران املاک

شرکت بانیان امید

تلفن مجری

+98 (21)22662808

آدرس مجری

ایران - تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از متروی قلهک - کوچه سجاد- ساختمان سجاد - پلاک 70 - طبقه دوم - واحد 5

ایمیل

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

وب سایت

www.iranpropertyexpo.ir

رویدادهای همزمان

کنفرانس ملی املاک و مستغلات

ناظر سازمان توسعه تجارت ایران

جناب آقای خلج

تلفن: 22664044

ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

 ثبت نام آنلاین درچهارمین نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات 

IranPropertyExpo-2017-Poster-LOW

صفحه اصلی رویدادها نمایشگاه املاک و مستغلات